You need at least one entry in your shoutbox! Just type in a message now and reload, then you should be fine.

Jei norite rašyti, Jūs turite būti užsiregistravę ir prisijungę puslapyje. Registruotis arba Prisijungti.


Vaizdo įrašai

Sparčiai tobulėjant elektroninei technikai keičiasi ir vaizdinės medžiagos išsaugojimo laikmenos.Technologiškai pasenusias magnetines vaizdajuostes keičia nauji, vis labiau populiarėjantys DVD (Digital Video Disc) .

Įrašai laikomi VHS formato vaizdajuostėse laikui bėgant praranda kokybę. Tai atsitinka ne tik dėl dažno vaizdajuostės naudojimo, bet ir nuo paprasčiausio jos laikymo lentynoje. Vaizdajuostės tarnavimo laikas 10 – 15 metu. Gera kokybė išsilaiko vos metus. Po to filmuoti vaizdai palaipsniui prastėja, kol paprasčiausiai išnyksta kartu su Jūsų įamžintos praeities dalimi.

Yra ir kitų problemų. Pavyzdžiui, norėdami surasti tam tikrus kadrus, esate priversti ilgai ir nuobodžiai prasukinėti juostą.Taip pat praktiškai neįmanoma atlikti gerą vaizdo montažą pasitelkus vaizdajuočių leistuvą. O pati rimčiausia problema ta, kad Mini DV kameros naudojimas pastoviems peržiūrėjimams paspartins kameros susidėvėjimą.

Skaitmeninis vaizdo įrašas CD ar DVD diske šiu trūkumų neturi. Kopijuoti informaciją esančią skaitmeniniame formate yra daug paprasčiau, nenukenčia ir vaizdo kokybė. DVD galiojimo laikas yra apie 100 metų!

Tarkim savo draugo (-ės) vestuves, gimtadienį, krikštynas ar kitą šventę (jubiliejų) nutarėte filmuoti patys, nes samdytis profesionalų operatorių su profesionalia video kamera Jums yra per brangu. Mes Jums SIŪLOME profesionalų video montažą ( juk ne visada viskas išeina taip kaip norisi – pradedate žiūrėti, o ten kažkieno kojos, ar grindys, kažkas nevietoje ar pan.). Naudojant šiuolaikinę techniką visa tai galima ištaisyti, iškirpti, uždėti muzikinį foną, titrus.

Sumontuotą filmą įrašyti i DVD. Aišku neužmirškite kad profesionalus video montažas į Jūsų šventę įdės ir šiek tiek meno, turėsite nuostabų filmą, na, ir žinoma patrauklias kainas (juk pagrindinį darbą Jūs jau atlikote).

Konvertuojame Iš įvairių  formatų vaizdajuoščių į DV (digital video) vaizdo formatą ir patalpiname į DVD laikmeną.  Tokį įrašą Jūs galėsite žiūrėti su bet kokiu buitiniu DVD leistuvu ar namų kino sistema.

Paslaugų kainos( be montažo bei disko):

.

Vaizdajuostės
tipas
Įrašo
trukmė min.
Vaizdajuosčių kiekis DVD
diskas
DVD
dualinis
Įrašo kaina
LT

VHS

video-8

mini DV

60 1 1 1 20
120 2 1 1 40
180 3 2 1 60
240 4 3 1 80

Pastaba: įrašas iki 60 min skaičiuojamas kaip 1 valanda. Kitais, nenumatytais  atvejais 1 val. konvertavimo ne daugiau, kaip iš 2 vaizdajuosčių į 1 DVD diską 1/val. 20 lt be disko kainos. Pagal pageidavimą galime atlikti ir montažą kaina nuo 20lt. iki 150lt. 1/val.

Norėdami išmatuoti savo interneto greitį įsirašykite naujausią Flash player versiją. Flash.

  V. Ričkausko įmonė - Kybnet
  Basanavičiaus g. 38, Kybartai
  I - VI
  +370 676 36184
  El. paštas: info@kybnet.lt
  Skype: kybnet.lt